2024-03-29 @ 18:51 EET
ПРЕСИЯН ИВАНОВ СТИГНА ФИНАЛ В ПЛЕВЕН
СпортПресиян Иванов ще играе финал на турнира в Плевен за състезатели до 16-годишна възраст.

На турнира Пресиян Иванов е поставен под номер 1. Той стартира с победа във втория кръг като преодоля Светослав Йотов с 2:0 сета. За целия мач добруджанецът му даде само един гейм. На четвъртфиналите Пресиян елиминира Иво Йотов от Левски със същия резултат - 6:1, 6:0 гейма. Вчера Пресиян отстрани с 6:4, 6:2 Кирил Тасев от София, а на финала ще играе срещу поставения под номер 2 Емил Василев от ЦСКА. След пет дни на същите тези кортове в Плевен, където се провежда турнирът, ще се състои кръг от веригата на “Загорка”. НДТ