2024-03-29 @ 16:07 EET
ПОБЕДА ЗА "КАЛИАКРА" В ТЕРВЕЛ
СпортИзиграха се първите срещи от областното първенство по футбол за ветерани.

Отборът на “Калиакра” постигна победа с 3:1 като гост над “Септември” /Тервел/. Каварненци откриха резултата в 15-та мин. с попадение на Драго Димов. Две минути преди края на първото полувреме след неразбирателство в отбраната на гостите Йордан Кънчев си отбеляза автогол. След почивката “Калиакра” вкара още два гола и спечели мача - в 73-та мин. се разписа Иван Петров, а крайния резултат оформи Др. Димов в 78-та мин.
С победа на чужд терен се поздравиха и ветераните на “Добруджа”, които се наложиха над “Шабла” с 4:3 . Реваншите са във вторник.