2024-04-20 @ 11:49 EEST
“КАЛИАКРА” И “ДОБРУДЖА” ПРОДЪЛЖАВАТ НАПРЕД
СпортИзиграха се срещите реванш от първия кръг на областното първенство по футбол за ветерани.

Отборът на “Калиакра” се класира за следващия кръг, след като спечели и втория си двубой със “Септември” /Тервел/. Каварненци поведоха още в 15-та мин. с попадение на Димитър Николов, но три минути по-късно съперникът им изравни. Останалите голове паднаха през второто полувреме. В 60-та мин за 2:1 вкара Драго Димов от пряк свободен удар, осем минути след това се разписа Орхан Касабов, а в 80-та мин. Красимир Кръстев оформи крайното 4:1 за “Калиакра”. В петък каварненци ще срещнат в Балчик състава на “Черноморец”, а реваншът ще е във вторник. Крайният победител от този сблъсък ще срещне на финала отбора на “Добруджа”. Жълто-зелените” елиминираха “Шабла”, след като спечелиха и двата си мача - с 4:3 в Шабла и с 8:0 на стадион “Дружба” в Добрич.