2024-03-29 @ 04:39 EET
УБЕДИТЕЛНА ПОБЕДА ЗА "КАЛИАКРА", "ЧЕРНОМОРЕЦ" /БЧ/ И "СЕПТЕМВРИ"
СпортУспешен се оказа XXIX кръг от първенството на Североизточната “В” футболна група за отборите от Добричка област

Успешен се оказа XXIX кръг от първенството на Североизточната “В” футболна група за отборите от Добричка област - “Калиакра”, “Черноморец” /Бч/ и “Септември” вкараха по седем гола и постигнаха убедителни победи, а областното дерби “Орловец” - “Албена” завърши наравно 1:1. В Каварна възпитаниците на Тинко Въжаров установиха териториално и игрово надмощие от самото начало на срещата с “Вихър” /Вълчи дол/ и на всички на стадиона стана ясно, че ще гледат гол след гол. През първото полувреме каварненци вкараха пет гола, а след почивката мачът само се доиграваше. В герой на срещата се превърна Николай Станков, отбелязал хеттрик, а с по едно попадение се отчетоха Радостин Трифонов, Христин Камбуров, Андриян Аврамов и Петко Петков.

УБЕДИТЕЛНА ПОБЕДА ЗА "КАЛИАКРА", "ЧЕРНОМОРЕЦ" /БЧ/ И "СЕПТЕМВРИ" | 0 брой коментари | Регистрация