2024-03-29 @ 08:26 EET
БЪЛГАРИЯ ПОБЕДИ ПОЛША С 3:1 В МАЧ ОТ СВЕТОВНАТА ЛИГА
Спорт Шансове да влезем в голямата четворка

Волейболистите ни победиха Полша с 3:1 в Бидгошч в мач от Световната лига. Нашите спечелиха безапелационно четвъртия гейм с 25:20, въпреки че реферите скандално присъдиха точка на поляците при 24:19. Българите спечелиха първия гейм с 25:22, но отстъпиха във втория със същия резултат. С 25:22 играчите на треньора Милорад Киац победиха в третата част, а в четвъртата реализираха превъзходството си. Българите имат 2 победи и 2 загуби в група В и запазват шанс да продължат във финалната фаза на най-комерсиалното волейболно състезание. Снощи нашите паднаха с 1:3 от Полша, а преди седмица се размениха по една победа с Франция във Варна (2:3 и 3:0).

ФОКУС/НДТ

БЪЛГАРИЯ ПОБЕДИ ПОЛША С 3:1 В МАЧ ОТ СВЕТОВНАТА ЛИГА | 0 брой коментари | Регистрация