2024-04-26 @ 02:38 EEST
СРЕБЪРЕН МЕДАЛ ЗА СВЕТЛАНА КАМЕНОВА, БРОНЗОВ ЗА РАДОСТИНА ХРИСТОВА
СпортДва медала спечелиха състезателките на “Добруджа” на проведеното в Ямбол републиканско лично-отборно първенство по бокс за жени.

Отлично се представи 14-годишната Светлана Каменова, която заслужено спечели сребърен медал. В първите си две срещи в категория до 52 кг възпитаничката на треньора Михаил Георгиев демонстрира завидни умения. Доказателство за безспорните й качества е фактът, че и в двата мача - на четвъртфинала и на полуфинала - тя принуди съперничките си да се откажат още в първия рунд. По решение на треньорския екип Светлана не се яви на ринга за финалната среща, но можем да очакваме, че големите й победи предстоят. С медал от Ямбол си тръгна и Радостина Христова, която стигна до полуфинал в кат. до 50 кг. Там тя загуби от представителката на НСА, която по-късно спечели шампионската титла.

СРЕБЪРЕН МЕДАЛ ЗА СВЕТЛАНА КАМЕНОВА, БРОНЗОВ ЗА РАДОСТИНА ХРИСТОВА | 0 брой коментари | Регистрация