изпрати публикация
:
календар
:
търсене
:
статистика
:
Архив
:
Има ли Дядо Коледа?
:
Интернет връзки
:
Polls
По-добрият вестник на Добричка област
NDT Newspaper, Dobrich, Bulgaria
разширено търсене
НОВ САЙТ
ВНИМАНИЕ! ТОВА Е АРХИВНО КОПИЕ НА САЙТА ДО 11 ДЕКЕМВРИ 2018 Г.
НОВИЯТ САЙТ Е НА АДРЕС
WWW.NDT1.COM
Информацията тук няма да бъде обновявана!
Раздели
Home
Новини
Времето
Европейски съюз
Еротика/Erotica
Екология
Забележителности
Заложници
Здраве
Земеделие
Икономика
Интервюта
История
Календар
Китай
Коментари
Кулинарни
Култура
Любопитно
Лов и риболов
Мис & Мистър
Недвижими имоти
Образование
Общество
Парламент
Поезия
Политика
По света
Ред и сигурност
Реклами
Светска клюка
Спорт
Туризъм
Хороскоп
За сайта
Празници
Атина 2004
Евро 2008
Евро 2004
Коледа
Ротари/Rotary
Справочник
Чаровниците на Добруджа
Какво ново
КОМЕНТАРИ
последни 1 седмица
Няма нови коментари
ВРЪЗКИ
последни 2 седмици
Няма нови връзки
Други
Съдържание
Галерия
Галерия-сватби
Събития
Няма нови събития
Потребителски функции
Име
:
Парола
:
Все още нямате регистрация? Регистрирайте се като
нов потребител
Изгубена парола
?
За сайта
Редакционен екип, адрес и телефони за контакти
Новинарски канал (Newsfeeds)
[ RSS ]
[ RDF ]
Новини в Галерия
Добре дошли в НДТ, Добрич, България
2024-04-25 @ 23:25 EEST
ПЪЛЕН ЖРЕБИЙ КУПА НА УЕФА
2004-07-30 @ 19:48 EEST
Пълен жребий за втория предварителен кръг на турнира за Купата на УЕФА
Пълен жребий за втория предварителен кръг на турнира за Купата на УЕФА
16:05 30.07.2004г.
Агенция "Фокус"
Нион. Жребий за втория предварителен кръг на турнира за Купата на УЕФА.
Южен и Средиземноморски регион
Генчлербирлиги (Турция) – Риека (Хърватия)
ЛЕВСКИ (БЪЛГАРИЯ) – Модрица (Босна и Херцеговина)
Бней Сахнин (Израел) – Партизан (Албания)
Железник (Сърбия и Черна гора) – Стяуа Букурещ (Румъния)
Железничар Сараево (Босна и Херцеговина) – ЛИТЕКС (БЪЛГАРИЯ)
Будучност Банатски Двор (Сърбия и Черна гора) – Марибор (Словения)
Динамо (Хърватия) – Приморие (Словения)
Омония Никозия (Кипър) – ЦСКА (БЪЛГАРИЯ)
Партизан Белград (Сърбия и Черна гора) – Отелул Галати (Румъния)
АЕК Ларнака (Кипър) –Макаби Петах-Тиква (Израел)
Централно и източноевропейски регион
Терек Грозни (Русия) – Лех Познан (Полша)
Славия Прага (Чехия) – Динамо Тбилиси (Грузия)
Рубин Казан (Русия) – Рапид Виена (Австрия)
Иличевец Мариупол (Молдова) – Аустрия Виена (Австрия)
Банска Бистрица (Словакия) – Вил (Швейцария)
Нистру Отачи (Молдова) – Сигма Оломуц (Чехия)
Артмедия Петржалка (Словакия) – Днепър (Украйна)
Пашинг (Австрия) – Зенит Санкт Петербург (Русия)
Сервет (Швейцария) – Уипещ (Унгария)
Металург Донецк (Украйна) – Тираспол (Молдова)
Амика Вронки (Полша) – Хонвед (Унгария)
Легия Варшава (Полша) – Тбилиси (Груция)
Северен регион
Гленторан (Северна Ирландия) – Елфсборг (Швеция)
Беверен (Белгия) – Вадуц (Лихтенщайн)
Од Гренланд (Норвегия) – Екранас (Литва)
Вентшпилс (Латвия) – Брьондби (Дания)
Акранес (Исландия) – Хамарби (Швеция)
Стабек (Норвегия) – Хака (Финландия)
Бодо Глимт (Норвегия) – Левадия Талин (Естония)
Хафнафьордур (Исландия) – Дънфърмлин (Шотландия)
Жалгирис (Литва) – Аалборг (Дания)
Остерс (Швеция) – Лиепая Металургс (Латвия)
Първите мачове са на 12 август, а реваншите на 26 август.
Сходни връзки
Още от Спорт
ПЪЛЕН ЖРЕБИЙ КУПА НА УЕФА
| 0 брой коментари |
Регистрация
Най-нови първо
Най-стари първо
Последователно
Дървовидно
Без коментари
Нишковидно
Екипът не носи отговорност за коментарите, публикувани от посетителите.
Free Hit Counter
Stats
Copyright ©2000 - 2003 © 2024 НДТ, Добрич, България
Всички права запазени.
Powered By
Geeklog
Страницата е генерирана за 0.10 секунди