2024-03-29 @ 04:15 EET
БРЮЖ РАЗГРОМИ ЛОКОМОТИВ
Спорт Бургас. Брюж разгроми Локомотив Пд с 4:0 в мач-реванш от втория предварителен кръг на Шампионската лига.

По този начин белгийските вицешампиони продължиха напред с общ резултат 6:0. В герой за Брюж в мачовете срещу българския тим се превърна хърватският нападател Бошко Балабан, който вкара 4 от головете във вратата на Стоян Колев. Звездата на гостите Балабан се разписа още в 15-ата минута. Нападателят надбяга македонеца Роберт Петров и простреля от 15 метра вратата на Стоян Колев. В 44-ата минута отново Балабан наказа уникален гаф на българската защита и с глава вкара за 2:0. Този гол на практика прави прекърши и последните надежди на домакините. Резервата Бенгт Саетернс използва нова грешка на защитниците на българския шампион и се разписа за 3:0 за Брюж четвърт час преди края. В 84-ата минута словенецът Настя Чех препарира Колев от пряк свободен удар за 4:0.

ДРУГИ РЕЗУЛТАТИ

Ференцварош (Унгария) – Тирана (Албания) 0:1 (3:2)
Шелбърн (Ирландия) – Хайдук Сплит (Хърватия) 2:0 (2:3)
Динамо Букурещ Румъния – Жилина (Словакия) 1:0 (1:0)
ФК Копенхаген Дания – ХИТ Нова Горица (Словения) 0:5 (2:1)
Шахтьор Донец (Украйна) – Пюник Ереван (Армения) 1:0 (3:1 в първата среща)
ЦСКА Москва (Русия) – Нефчи Баку (Азербайджан) 2:0 (0:0)
Макаби Тел Авив (Израел) – ХИК Хелзинки (Финландия) 1:0 (0:0)

ФОКУС/НДТ

БРЮЖ РАЗГРОМИ ЛОКОМОТИВ | 1 брой коментари | Регистрация
Автор: Anonymous да 2004-08-11 @ 15:43 EEST
ei eronosqn li si kav si nete znam ama si zatvarqi ustata. kak moje da koi64e si nai dobriq otbor v balgariq sled kato padnahte 4:0 i ob6t rezultat 6:0 4e te dobrudja nqma dase izlojat tei le kele6