2024-03-29 @ 16:29 EET
Добруджа овърша железничарите с 3:1 на стадиона в Албена
СпортЖълто-зелените бяха пълни господари на терена - забиха три гола, тряснаха една греда и натикаха в трета глуха противника. Най-добър на терена бе Симеон Симеонов

Още в самото начало на мача символичните домакини подсказаха, че ще търсят победата, след като наложиха териториално надмощие. Във втората и третата минута Тодоров и Господинов можеха да открият резултата след колебливи намеси на вратаря на гостите, но пратиха топките в аут. Резултатът бе открит в 22 минута от Здравко Петров, който със силен шут прати топката в горния ляв ъгъл на Цветков. През първата част пропуски за добричлии направиха още Георгиев, Кичуков и Флоров, а Тодоров оцели гредата в 39 минута.
През второто полувреме добруджанци отново бяха пълни господари на терена. В 67 минута най-добрият на терена Симеон Симеонов се разходи из защитата на горнооряховските “железничари” и с техничен удар преодоля стража на гостите. Две минути по-късно Добруджа матира Локомотив. След грешка на вратаря на тима от Горна Оряховица, Ангел Кънчев увеличи на 3:0. Гостите достигнаха до почетното попадение в 81 минута, след като Петър Кънчев бе изведен сам срещу Илчев.
Състави: Добруджа - Илчев, Петров /82 - Димитров/, Кискинов, Флоров, Димитров, Господинов /48 - Желев/, Тодоров, Симеонов, Георгиев, Кичуков, Начев /55 -Кънчев/
Локомотив /ГО/ - Цветков, Рошков, Василев /53 - Кязимов/, Карагьозов, Мехмедов, Тодоров /68 - Станчев/, Венков, Стойчовски /79 - Костадинов/, Кънчев, Петров, Господинов
Голмайстори: 1:0 Здравко Петров /22/, 2:0 Симеон Симеонов /67/, 3:0 Ангел Кънчев /69/, 3:1 Петър Кънчев /81/
4. Светкавица (Тщ) 1 0 0 2-1 3
5. Миньор /Б. дол/ 1 0 0 1-0 3
Черноморец - Доростол 2003

Добруджа овърша железничарите с 3:1 на стадиона в Албена | 1 брой коментари | Регистрация
Автор: Anonymous да 2004-08-11 @ 15:27 EEST