2024-04-24 @ 13:14 EEST
Фалстарт за “Калиакра”
НовиниФутболистите на “Калиакра” започнаха с домакинска загуба участието си в първенството на Североизточната “В” група. Възпитаниците на Тинко Въжаров играха под възможностите си и отстъпиха с 0:1 на новака в трета дивизия “Юнак” /Смядово/.

През първото полувреме играта бе равностойна и се водеше предимно в централната част на терена. В 70-та минута за нарушение срещу Пламен Петров главният съдия Георги Нарлев от Силистра отсъди дузпа за гостите. Венцислав Гичев изпълни точно наказателния удар и отбеляза единственото попадение в срещата. Каварненци се опитаха да вкарат изравнителен гол, но в действията им нямаше изненада. В следващия кръг “Калиакра” ще се изправи срещу “Трансмариска” в Тутракан.