2024-04-23 @ 14:50 EEST
ДРАГАНКА ГЕОРГИЕВА ЗАГРЯ ЗА ОЛИМПИАДАТА ПО БРИДЖ
СпортДве двойки си разделиха първото място в двойковия бридж турнир от веригата за купа "Ивелин Недков".

Две двойки си разделиха първото място в двойковия бридж турнир от веригата за купа "Ивелин Недков". В първото издание за годината се включиха 10 тандема от Добрич, Варна и Силистра. Началото на веригата турнири бе поставено в ресторант "Добруджа" с управител Петър Малджиев. На първо място се класираха двойките Драганка Георгиева - Николай Тончев и Валентина Петрова - Калоян Димов. Трети останаха Стефан Георгиев и Минчо Рашев, следвани от Цветан Ников и Ангел Костадинов.
Вторият кръг ще се проведе на 9 ноември в ресторанта на хотел "България". Първият кръг бе генерална репетиция за Драганка Георгиева, която на 23 октомври ще участва с дамския национален тим в Олимпиадата по бридж. Големият спортен форум ще се проведе в конгресния център "Джавахир Палас" в Истанбул. Това ще бъде втора Олимпиада за добричлийката. Зад гърба си Драганка има и 7 участия на европейски първенства. Най-доброто й класиране е през 2002 г., когато си подели шестото място в турнира за смесени двойки в Римини /Италия/.  НДТ

ДРАГАНКА ГЕОРГИЕВА ЗАГРЯ ЗА ОЛИМПИАДАТА ПО БРИДЖ | 0 брой коментари | Регистрация