2024-04-25 @ 10:25 EEST
Левски и Локо (Пд) бият с по 4:1, треньорът на Пирин подаде оставка
НовиниСофия. Шампионът Локомотив (Пд) и вицешампионът Левски спечелиха с по 4:1 срещите си от 12-ия кръг на А група.

“Сините” победиха опашкаря Спартак (Вн) като домакини и отново се изкачиха временно на върха поне за 25 часа преди последния мач от кръга, в който ЦСКА гостува на Марек. За Левски се отличи 16-годишният нападател Мариян Огнянов. Тийнеджърът от Лом смени контузения голаджия Георги Чиликов и вкара първите си 2 гола в официален мач за “сините”. Ветеранът Даниел Боримиров откри в средата на първата част, но на почивката беше сменен със съмнения за комоцио. “Жалко е, че дадохме свидни жертви. Притесняваме се най-вече за Боримиров, чийто проблем е по-сериозен. Смятам, че е получил комоцио, но по-голяма яснота ще имаме довечера”, заяви след мача старши треньорът на Левски Станимир Стоилов. http://www.focus-sport.net/ |

Левски и Локо (Пд) бият с по 4:1, треньорът на Пирин подаде оставка | 0 брой коментари | Регистрация