2024-04-25 @ 12:41 EEST
КОНТУЗИЯ ПОПРЕЧИ НА ВЛАДИСЛАВ МАТЕЕВ ДА ПРОДЪЛЖИ НАПРЕД
СпортМитко Петров и Десислава Стоянова от "Изида" стигнаха до полуфиналите

На кортовете на "Изида" в Добрич продължава републиканският турнир по тенис за момичета и момчета до 14-годишна възраст. Вчера се изиграха  осминафиналните мачове при момчетата, както и всички четвъртфинали. За съжаление, най-добрият състезател на домакините Владислав Матеев
се контузи на осминафиналите и това му попречи да продължи борбата за призовите места. Още в първия сет на мача с Петър Василев от Търговище възпитаникът на Илия Атанасов и Юри Дойчев получи травма. Въпреки силната болка той не напусна корта, но в крайна сметка отстъпи на съперника си - 6:4, 5:7, 4:6. По-късно стана ясно, че Владислав има пукната костица на крака и че ще бъде в гипс в продължение на десет дни. Успешен се оказа вторият ден на турнира за Десислава Стоянова и Митко  Петров. След много силна игра ракетите на "Изида" спечелиха четвъртфиналните си срещи и си осигуриха място сред призьорите. Десислава се наложи над съотборничката си Гергана Макнева, а Митко отстрани Ивайло Коев от ТК "Добрич".
Ето резултатите от осминафиналите при момчетата и от всички четвъртфинални срещи:
Десислава Стоянова /"Изида"/ - Гергана Макнева /"Изида"/ 6:3, 6:2

Късно вчера се играха полуфиналните мачове при момичетата. Днес от 9.00 ч. са полуфиналите при момчетата, а след това са финалните двубои.

КОНТУЗИЯ ПОПРЕЧИ НА ВЛАДИСЛАВ МАТЕЕВ ДА ПРОДЪЛЖИ НАПРЕД | 0 брой коментари | Регистрация