2024-04-20 @ 05:51 EEST
Каварна ще е домакин на областното по футбол в зала
СпортНа 29 и 30 януари в Каварна ще се проведе областното първенство по футбол на малки врати.

На 29 и 30 януари в Каварна ще се проведе областното първенство по футбол на малки врати. От председателя на Областния съвет на БФС Иван Манолов научихме, че участие в състезанието ще вземат шест отбора. Те ще играят по системата всеки срещу всеки, а победителят се класира за зоналното първенство. Областният град ще бъде представен от два отбора - "Барселона" и "Атлетик", които заеха съответно първо и втора място на общинския турнир по минифутбол. Домакините също ще имат два състава - "Биг Брадър" и "Фар", а с по един ще се представят Балчик и Шабла.

Каварна ще е домакин на областното по футбол в зала | 0 брой коментари | Регистрация