2024-04-20 @ 06:14 EEST
УТРЕ ОПРЕДЕЛЯТ НОСИТЕЛЯ НА КУПАТА НА ДОБРИЧ
СпортВ събота от 9. 30 часа в залата на Ученическа спортна школа ще бъде определен тенисистът на Добрич за 2004 г. За Мастърс-турнира се класираха 12-те най-добри състезатели.

В събота от 9. 30 часа в залата на Ученическа спортна школа ще бъде определен тенисистът на Добрич за 2004 г. За Мастърс-турнира се класираха 12-те най-добри състезатели. Сред финалистите двама са "чужденци" - Росен Рачев  /Шумен/ и Светлин Станчев /Варна/. Останалите десетина души са от Добрич, като с най-големи шансове за купата на града са Радослав Камберов, Николай Кателиев и Красимир Георгиев. Не е изключена и възможността Мариян Илиев да се включи в борбата за върха. Участниците в Мастърса ще спорят по системата "всеки срещу всеки". При положение, че някой от участниците не се яви, то неговото място ще заеме 13-ият в класирането Красимир Павлов. От Тодор Краев разбрахме, че само един може да влезе в Мастърса, което означава, че ако повече от един финалист не се яви, то 14-ият няма да участва в турнира.
Ето и имената на финалистите, които спечелиха най-много точки в проведените турнири през 2004 г.: Радослав Камберов, Красимир Георгиев, Николай Кателиев, Мариян Илиев, Тодор Краев, Николай Манолов, Красимир Цеков, Росен Рачев, Светлин Станчев, Боян Боянов, Донко Ташев и Младен Михайлов. Победителят ще получи купа, а заелите второ и трето място ще бъдат наградени с плакети. Организаторите на турнира са осигурили и предметни награди.  НДТ