2024-04-25 @ 10:40 EEST
СпортГолмайстори в мача станаха: 0:1 Стефан Григорие 16, 1:1 Емил Ангелов 30, 1:2 Стефан Григорие 36, 2:2 Мирослав Иванов 53, 2:3 Адриян Михалча /71 минута/ Съставът на Левски:

Николай Михайлов /46 Георги Петков/, Саша Симонович, Елин Топузаков, Георги Марков, Станислав Ангелов, Асен Букарев /70 Валери Домовчийски/, Ричард Еромоигбе, Мирослав Иванов /76 Мариян Огнянов/, Емил Ангелов, /56 Даниел Боримиров/, Екондайо Джайеоба, Милан Коприваров /55 Георги Чиликов/. Три вратарски  грешки бяха в основата на шестата загуба на Левски в игрите седем контролни мача досега. Първо младият вратар Николай Михайлов не бе убедителен страж, а заменилият го Георги Петков допусна третия гол  след далечен удар. В 30-та минута бе отсъдена дузпа за сините, вратарят на румънците изби топката, бита от Емил Ангелов, но нападателят поправи грешката си в добавката. След мача старши треньорът Станимир Стоилов изрази безпокойството си от леко получените голове. Три удара имаха към нашата врата и станаха три гола, коментира той. Неприятна загуба като резултат, допуснахме съвсем елементарни грешки при головете. Динамо Букурещ е шампион на Румъния и на второ място в класирането този сезон. Левски допусна шест загуби в седем контроли досега - Стяуа /0:2/, Етър /1:2/, Джеф Юнайтед /1:2/, Амкар /0:1/, Университатя /3:0/, Цървена звезда /0:1/, Динамо Букурещ /2:3/. Срещу Динамо Станимир Стоилов даде почивка на Димитър Иванков, Живко Миланов и Димитър Телкийски. http://www.bnr.bg

Футболистите на българския вицешампион “Левски” /София/ загубиха с 2:3 от румънския шампион “Динамо” /Букурещ/ контролната си ср | 0 брой коментари | Регистрация