2024-04-24 @ 07:03 EEST
Русия направи нова грешна стъпка, трима фенове нахлуха на терена
СпортТалин. Русия направи нова грешна стъпка в борбата за класиране на световното първенство в група 3. Отборът завърши 1:1 при гостуването си на Естония.

Въпреки резултата шансовете на руснаците да завършат на едно от първите две места в групата са напълно реални. Момчетата на Георги Ярцев поведоха в 17-ата минута с гол на Андрей Аршавин и запазиха преднината си до 63-ата минута, когато Сергей Терехов изравни. В началото на второто полувреме трима руски фенове нахлуха на терена и прекъснаха мача за няколко минути. Халфът на ЦСКА Йоел Линдпере, който започна като титуляр за естонците, получи контузия и напусна терена в 25-ата минута.
В момента Русия е на трето място с 11 точки след 6 изиграни мача. В 20,00 часа започна дербито на върха в групата между Словакия и Португалия. http://www.focus-news.net

Русия направи нова грешна стъпка, трима фенове нахлуха на терена | 0 брой коментари | Регистрация