2024-04-19 @ 12:12 EEST
Вихрен отново е лидер в "Б" група след 2:0 над Добруджа
СпортАлбена. Вихрен победи с 2:0 Добруджа като гост в мач от 22-ия кръг на "Б" група и се върна на първо място в класирането. Головете вкараха Марио Георгиев в 48-та и Даниел Георгиев в 52-та минута.

Домакините от Добруджа завършиха мача с 10 души, след като Дончев получи червен картон малко преди края. Сензацията в този кръг се получи в Плевен, където Спартак загуби с 1:2 от Конелиано. Георги Георгиев откри от дузпа в 61-та минута, но гостите стигнаха до ценната победа с голове на Адриан Олегов (76) и Петър Димитров (77). Останалите резултати:
Черноморец - Ботев (Пд) 1:2
Академик (Св) - Доростол 3:0
Етър - Миньор (Бобовдол) 1:0
Локо (ГО) - Рилски спортист 0:2
Поморие - Шумен 0:0
Вчера Светкавица - Пирин 1922 0:1
В класирането води Вихрен с 49 точки пред Пирин 1922 47, Ботев (Пд) 46, Спартак (Пл) 43, Рилски спортист 41 и други. http://www.focus-sport.net

Вихрен отново е лидер в "Б" група след 2:0 над Добруджа | 0 брой коментари | Регистрация