2024-04-25 @ 18:50 EEST
Кими Райконен спечели полпозишън на "Имола", Михаел Шумахер е 13-и
Спорт Италия. Финландският пилот Кими Райконен с "Макларън-Мерцедес" спечели полпозишън за старта от Формула 1 за Гран при на Сан Марино на пистата "Имола". Началото на състезанието е в 15,00 часа.

Втори след квалификацията е лидерът в генералното класиране Фернандо Алонсо ("Рено"), а трети е Дженсън Бътън ("БАР Хонда"). Световният шампион Михаел Шумахер разочарова феновете на "Ферари" и завърши на 13-о място. Неговият съотборник Рубенс Баричело е девети. Класиране в квалификациите:
.........
13. Михаел Шумахер (Германия, "Ферари") 2:47,244 и други.

Кими Райконен спечели полпозишън на "Имола", Михаел Шумахер е 13-и | 0 брой коментари | Регистрация