2024-04-24 @ 22:31 EEST
ТРЕТА ДИВИЗИЯ

КАТЕГОРИЧНА ПОБЕДА ЗА ФУТБОЛИСТИТЕ НА БАЛЧИК

В отложен мач о XXV кръг на Североизточната "В" футболна група отборът на "Черноморец" (Балчик) победи вчера като домакин съименника си от Бяла с 2:0.

Футболистите от Белия град бяха по-добрият отбор на терена и заслужено се наложиха над втория в класирането. Още в 10-та мин. Даниел Калчев откри резултата, а пет минути след началото на второто полувреме Симо Симов прати за втори път топката във вратата на гостите.

В неделя от 17.00 ч. са срещите от XXIX кръг на трета дивизия, в който "Черноморец" (Балчик) приема състава на "Девня". Останалите мачове от кръга са: "Орловец" - "Суворово", "Калиакра" - "Черноморец" (Бяла), "Юнак" - "Дунав", "Тутракан" - "Шабла", "Лудогорец" - "Вихър" (Вълчи дол), "Черноломец" - "Албена", "Левски" (Главиница) и "Аксаково" почиват.

1. ФК Дунав 26 21 2 3 84:16 65
2. Черноморец (Бяла) 26 16 6  4 58:21 54
3. Калиакра 26 16  5 5 52:25 53
4. Левски'96 27 15  5 7 64:34 50
5. Лудогорец 2003 27 15 5 7 45:24 50
6. Юнак 27 16 0 11 44:34 48
7. Орловец 26 14 3 9 66:53 45
8. Черноморец (Балчик) 26 12 5 9 51:30 41