2024-04-19 @ 09:14 EEST
Втора поредна тройка! 1:3 за Хърватска и крах за България
СпортКранчар вкара трети гол за хърватите в 80 минута и с това сложи точка на надеждите на България за класиране на Мондиал 2006. Голът стана след нелеп неточен пас на Здравко Лазаров

България загуби от безспорно по-добрия отбор на Хърватска. Нашият отбор беше в подем, след като Мартин Петров намали от пряк свободен удар 15 минути преди края на мача. Той изненада хърватския вратар Бутина, който очакваше центриране. Минути преди това страничният съдия маркира несъществуваща засада и лиши българите от вкарания впоследствие гол. В 13 минута на второто полувреме Олич отбеляза втория гол за Хърватска. Голът дойде след разиграване в полето на българите, при което нашите защитници сякаш гледаха филм! В 19 минута на мача Хърватска поведе с гол на Марко Бабич - съотборник на Димитър Бербатов в Байер. Това стана при първата по-сериозна атака на хърватите. Голът стъписа отбора и едва в последните десетина минути на полувремето Бербатов можеше да изравни на два пъти. http://dnes.dir.bg/

Втора поредна тройка! 1:3 за Хърватска и крах за България | 0 брой коментари | Регистрация