2024-04-18 @ 22:47 EEST
"ДОБРУДЖА" ВКАРА ... НА "ШАБЛА"
СпортОтборът на "Добруджа" победи с ...състава на третодивизижнния "Шабла" в поредната си контрола преди началото на първенството на Източната "Б" група. Първото попадение за "жълто-зелените" отбеляза Стефан Славов в 16-та мин. от дузпа, а десет минути по-късно

Атанас Георгиев се разписа за 2:0. Третия гол за добруджанци вкара Ангел Кънчев в 47-та мин. Две минути след това мрежата на "Шабла" опъна и Пламен Живков. Течеше 57-та мин., когато Ангел Кънчев се разписа за втори път.

Съставът на "Добруджа": Радомиров, Славов, Димов, Флоров, Ат. Георгиев, Здр. Петров, Господинов, С. Симеонов, Кичуков, Кирилов, Кънчев / Красимиров, Кондов, Ив. Георгиев, Яв. Симеонов, Радев, Коев, Бонев, Хайдарлиев, Живков/