2024-03-29 @ 03:07 EET
Тимът на Вихрен излезе начело във временното класиране на "А" група
СпортВихрен излезе на първо място във временното класиране на "А" група след домакински успех срещу Ботев с 3:2. Всички голове паднаха в първото полувреме.

Домакините поведоха само за десет минути в началото на второто полувреме и всичко изглеждаше предрешено.

В 20-ата минута Саша Симонович откри след самостоятена атака. Той напредна по десния фланг и шутира в десния ъгъл на вратата на Ботев.

След това португалецът Фортадо се развихри и отбеляза два гола за две минути. В 28-ата минута Фортадо шутира от 25 метра и удвои аванса на тима от Сандански.

Само минута по-късно Фортадо отново записа името си сред голмайсторите си след като бе точен с глава.

До края на първото полувреме Ботев намали до 3:2.

Първо Атанас Въргов се разписа след пас на Костадин Видолов от фаул, а в самия крайна първото полувреме Георги Андонов вкара второ попадение за Ботев.

През втората част статуквото не бе променено и Вихрен излезе начело във временното класиране.

Тимът на Вихрен излезе начело във временното класиране на "А" група | 0 брой коментари | Регистрация