2024-04-24 @ 07:22 EEST
БЕЗ ВАЛЕРИ БОЖИНОВ "ФИОРЕНТИНА" ЗАГУБИ ОТ "САМПДОРИЯ"
СпортИзиграха се срещите от 20-я кръг на италианската Серия А. Отборът на Валери Божинов "Фиорентина" загуби като гост с 3:1 от "Сампдория".

За съжаление, българският национал, който напоследък не крие разочарованието си, че все по-често остава на резервната скамейка, отново не се появи на терена. Домакините откриха резултата още в 11-та мин. с гол на Паломбо, но само след три минути Лука Тони възстанови равенството. В 24-та мин. Тонето вкара за 2:1, а крайния резултат оформи Флаки в 34-та минута.

20. Тревизо 2 6 12 12-28 12

БЕЗ ВАЛЕРИ БОЖИНОВ "ФИОРЕНТИНА" ЗАГУБИ ОТ "САМПДОРИЯ" | 0 брой коментари | Регистрация