2024-03-28 @ 23:38 EET
ЦСКА БИ С 3:1 РАДНИЧКИ (ПИРОТ) В КОНТРОЛА
СпортШампионът на България ЦСКА победи с 3:1 Раднички (Пирот) в последната си контрола преди началото на пролетния полусезон в родната “А” група.

“Червените” доминираха през целия мач и се наложиха с попадения на две от новите си попълнения – Еуген Трика (2) и Жозе Фуртадо. Румънецът вкара първото си попадение в срещата в 24-ата минута. Той се разписа след разбъркване в наказателното поле на домакините. В 50-ата минута привлеченият от Вихрен Жозе Фуртадо покачи на 2:0. Той се възползва по най-добрия начин от центриране на Йордан Тодоров и от два метра простреля вратаря на домакините. В 74-ата минута Еуген Трика вкара второто си попадение в срещата след пас с пета на Гийом Да Зади. Домакините успяха да върнат едно попадение чрез Василевич, който се разписа в ответната атака. Тиаго Силва беше заменен в 63-ата минута на мача поради контузия.

ЦСКА БИ С 3:1 РАДНИЧКИ (ПИРОТ) В КОНТРОЛА | 0 брой коментари | Регистрация