2024-04-24 @ 21:15 EEST
САШО СТАНКОВ ДЕБЮТИРА С ПОБЕДА КАТО СЕЛЕКЦИОНЕР НА МЛАДЕЖИТЕ
СпортСашо Станков дебютира с победа като селекционер на младежкия национален отбор. Възпитаниците му надиграха с 1:0 връстниците си от Македония, предаде репортер на Агенция Фокус.

Победния гол вкара с далечен удар в 78-ата минута резервата Димо Атанасов. Младокът от Локо (Сф) смени малко преди това Борислав Караматев. За България започнаха Михайлов, Занев, Стойчев, Миланов, Молдованов, Анев, Бандаловски, Златински, Караматев. През втората част Сашо Станков пусна в игра и Димо Атанасов, Иван Площаков, Иван Скарлев, Ивелин Попов, Мирослав Манолов и Николай Будуров. Цял мач игра вратарят Николай Михайлов. С великолепни прояви синът на президента на БФС опази вратата си суха. Македонците имаха по-чисти положения за гол, дошли след груби грешки на Диян Молдованов и колегите му в защитата, но Ники Михайлов на няколко пъти изби ударите на откъсналия се Йовановски. За нашите пропусна Валери Домовчийски в средата на първата част след пробив отляво на Петър Занев. Първата контрола на младежките национали за 2006 г. се игра на все още недовършения стадион в Скопие. Буквално на няколко метра от тъчлинията има къщи. На трибуните присъстваха председателят на БФС Борислав Михайлов, вицепрезидентът Михаил Касабов, членът на Изпълкома Емил Костадинов, старши-треньорът на Левски Станимир Стоилов, изпълнителният директор на ЦСКА Стефан Орманджиев и мениджърът на националните отбори Димитър Димитров – Херо.

САШО СТАНКОВ ДЕБЮТИРА С ПОБЕДА КАТО СЕЛЕКЦИОНЕР НА МЛАДЕЖИТЕ | 0 брой коментари | Регистрация