2024-04-19 @ 14:16 EEST
ЕЗИКОВА ГИМНАЗИЯ ОКУПИРА ПЪРВОТО МЯСТО И ПРИ ДЕСЕТОКЛАСНИЦИТЕ
СпортЕзикова гимназия "Гео Милев" спечели първото място и в общинското първенство по баскетбол за ученици от 8 до 10 клас.

Втори в шампионата останаха състезателите на ФСГ "В. Левски", а за финалите на пролет се класираха още отборите на ПГАС и ПМГ "Иван Вазов", заели съответно трета и четвърта позиция. Ето и резултатите от вчерашния ден, след които бе оформено класирането: ПМГ "Ив Вазов" - ЕГ "Гео Милев" 18:47, СОУ "Дора Габе" - ПГАС 8:39, ФСГ "В. Левски" - ЕГ "Гео Милев" 33:35, ПМГ "Ив. Вазов" - СОУ "Дора Габе" 40:16 и ПГАС - ФСГ "В. Левски" 33:36. Днес започва градското първенство по баскетбол учениците от 5 до 7 клас.

НДТ

ЕЗИКОВА ГИМНАЗИЯ ОКУПИРА ПЪРВОТО МЯСТО И ПРИ ДЕСЕТОКЛАСНИЦИТЕ | 0 брой коментари | Регистрация