2024-04-20 @ 19:39 EEST
ПОБЕДИ ЗА ЮНОШИТЕ НА "КАЛИАКРА" И "ДОБРУДЖА"
СпортВчера се изиграха мачовете от последния есенен кръг на първенството на юношите старша възраст - зона "Варна". Той се оказа успешен за отборите на "Калиакра" и "Добруджа".

Каварненският тим имаше игрово превъзходство в домакинския си мач с "Лудогорец" /Разград/ и заслужено стигна до победа с 2:0. В герой на двубоя се превърна Георги Галинов, който отбеляза и двете попадения. Той откри резултата в 28-та мин., а десет минути по-късно прати топката за втори път в мрежата на гостуващия тим.

Три точки към актива си прибави и отборът на "Добруджа", който се наложи с 1:0 като гост на "Преслав" /Велики Преслав/. Единственото попадение отбеляза Борислав Балчев в 45-та минута.