2024-04-25 @ 20:50 EEST
НовиниВолейболистите на “Добруджа”, водени от Георги Василев, победиха с 3:1 гейма пловдивския “Локомотив” в първи полуфинален плейоф за влизане в Националната лига.

Пред близо 700 зрители в зала “Добротица” добричлии стигнаха до успеха след 90 минути игра.

Домакините се взеха първите две части, като оставиха съперника си на 18 и 21 точки. Гостите от Града на Тепетата стигнаха до успех в третия гейм с 25:21. В четвъртата част добруджанци победиха с 25:21 точки, с което спечелиха срещата.

Утре в Пловдив е вторият двубой между двата тима. При победа “жълто-зелените” ще спорят във финалния плейоф с победителя от срещата “Розова долина” – “Иванов клуб”. При загуба следва трети мач, който ще бъде в Габрово.  Ето и съставът на “Добруджа” във вчерашния мач: Пенев, Върбанов, Велинов, Симеонов, Боянов, Бончев, Буюклиев – либеро.

В Казанлък първата полуфинална среща между отборите на “Розова долина” и “Иванов клуб” приключи при резултат 3:0 (22, 23, 16). Следващият мач между двата тима е утре в Добрич.   НДТ

ПЛОВДИВСКИЯТ “ЛОКОМОТИВ” ДЕРАЙЛИРА В ДОБРИЧВолейболистите на “Добруджа”, водени от Георги Василев, победиха с 3:1 гейма пловдивс | 0 брой коментари | Регистрация