2024-04-19 @ 13:29 EEST
НЕЛИ ДОБРЕВА НОСИ ПОБЕДА НА “БЪКИ”
Новини

Габровският “Бъки” победи варненския “Локомотив Металекс Билд” в среща от женското първенство по хандбал. Пред родна публика домакините “излъгаха” с 28:27 гола варненки, независимо, че на почивката гостенките имаха аванс от три попадения.

С основен принос за успеха на “Бъки” бе добричлийката Нели Добрева, която наниза 10 гола. С новия си актив добруджанката се затвърди сред водещите голмайсторки у нас.

След двубоя треньорът на “железничарките” Николай Топузаков се оплака, че неговите момичета са изтървали 50 гола. “Освен това 16 минути сме играли с човек по-малко. Водим с 2 точки пред "Етър", но има още много мачове, обясни Топузаков.

Начело при жените в “А” група е "Локомотив", който има 24 точки. Следват "Етър" с  22 и "Бъки" с 16 точки. НДТ