2024-04-20 @ 03:49 EEST
ПРИЗОВИ МЕСТА ЗА МИХАЙЛОВ И ГАНЧЕВ
НовиниИ двамата състезатели на клуба по лека атлетика “Добруджа” намериха място в призовата тройка в своите дисциплини в състезанията в София, посветени на световния атлетически ден.

С тях международната федерация откри сезона на писта.

Михаил Михайлов завърши на второ място на 800 метра гладко бягане с време 2:09:12 минути. Този резултат е негов личен рекорд. Георги Ганчев зае трето място в спринта на 100 метра с 11:42 секунди. Победител стана Цветан Бабачев от Тракия 96 /Пловдив/ с 11:28 секунди. За всички призьори имаше фланелки и значки, изпратени от световната атлетическа централа.

От треньора Милен Петров научихме, че клуб “Добруджа” подготвя близо 20 състезатели, които през юни ще участват в републиканските първенства в различните възрастови групи.

Днес от 15 часа пред зала “Добротица” община Добрич ще отбележи Международния ден на предизвикателството с пробег. НДТ