2024-04-20 @ 01:55 EEST
ДИМИТРОВ ЗАБИ ДВА ГОЛА НА ХЪРВАТИТЕ, НАШИТЕ ГУБЯТ
НовиниНационалният отбор на България по хандбал стартира със загуба на Световното първенство за младежи до 21 години в Македония.

В първия си мач от група “С” възпитаниците на Георги Андреев отстъпиха с 34:17 от Хърватска. На полувремето резултатът бе 14:7 за “шахматистите”. Нашите стояха равностойно на терена само до осмата минута, когато резултатът бе 3:3. В следващите 10 минути “трикольорите” не отбелязаха нито един гол, а допуснаха 7. През втората част хърватите затвърдиха впечатленията, че са по-стойностния тим и заслужено стигнаха до категоричния успех. На терена 55 минути престоя добричлията Александър Димитров, който от четирите си изстрела към вратата на съперника отбеляза два гола. Другият състезател на “Добруджа” Венцислав Петров игра само 30 минути и не можа да се разпише. В другия двубой от групата Словения се наложи с 34:24 над Тунис.

Късно снощи в Скопие българите играха с Русия, а Хърватска игра с Тунис.

Словакия – Бразилия 33:37

ДИМИТРОВ ЗАБИ ДВА ГОЛА НА ХЪРВАТИТЕ, НАШИТЕ ГУБЯТ | 0 брой коментари | Регистрация