2024-04-19 @ 05:57 EEST
“ДОБРУДЖА” ЩЕ ГОНИ МИНИМУМ ДВЕ ТОЧКИ НА ТУРНИРА В БЪЛГАРЕНЕ
СпортТрима хандбалисти на “Добруджа” ще пропуснат предстоящите две срещи на “жълто-зелените” в Българене. Клубният бос Георги Андреев обяви, че заради служебни ангажименти срещите с “Левски” и “Осъм” от четвъртия кръг ще пропуснат Пламен Иванов, Димитър Ангелов и Красимир Коев.

Президентът на клуба обяви, че целта е да се вземат минимум две точки от двата мача. Андреев припомни, че клубът не се намира в добро финансово състояние и отправи апел към местния бизнес - да помогне на отбора.

В същото време тимът на “Шумен”, който е новак в елита, записа поредната си победа, като този път удари у дома шампиона “Локомотив Металекс Билд” с 30:26. На полувремето “железничарите” губеха само с един гол, но в крайна сметка пасивът набъбна до 4 попадения. С голям принос за победата е Костадин Семерджиев, реализирал 12 гола, с които излезе начело в класирането заедно със състезателя на “Добруджа” Росен Колев. Двамата имат по 53 гола.

11.00 ч.        Академик ТУ - Цар Самуил

“ДОБРУДЖА” ЩЕ ГОНИ МИНИМУМ ДВЕ ТОЧКИ НА ТУРНИРА В БЪЛГАРЕНЕ | 0 брой коментари | Регистрация