2024-04-19 @ 04:14 EEST
ЦСКА СЕ ПРЕВЪРНА В ЧЕРНАТА КОТКА ЗА “ДОБРУДЖА”
СпортДва сребърни и два бронзови медала на турнира за купата на България по бокс за юноши старша възраст в Русе спечелиха състезателите на “Добруджа”. В кат. до 48 кг Милен Стоянов загуби финалната си среща от състезател на ЦСКА, след отказване във втория рунд.

В мача за златото при 54-килограмовите отстъпи и Мартин Колев. Той също имаше за съперник ръкавица от школата на армейците и отново бе спрян във втората част на двубоя. Състезатели на ЦСКА се превърнаха в черната котка и за още двама боксьори на “Добруджа”, но на полуфиналите. Загуби инкасираха Емрах Али в кат. до 64 кг и Симо Чанков в кат. до 91 кг. Двамата обаче се завърнаха с бронзови отличия, след като стигнаха до тази фаза на турнира. Първи в отборното класиране от общо 20 клуба завършиха представителите на ЦСКА, следвани от Бургас и “Черно море”.

От 8 до 11 ноември в Пловдив ще се проведе турнирът за купата на страната при мъжете и жените, съобщи треньорът Михаил Георгиев. НДТ