2024-04-23 @ 15:45 EEST
“ДОБРУДЖА” ОТСТЪПИ В ОБЛАСТНОТО ДЕРБИ

Волейболистите на "Добруджа" загубиха с 3:0 гейма гостуването си в Каварна на местния "Калиакра 2007". Двубоят бе от първия кръг на втората седмица на Националната волейболна лига.

Първият гейм приключи при резултат 25:20. Най-драматично се разви втората част, в която добричлии поведаха от самото начало, но в крайна сметка не успяха да изравнят геймовете. Възпитаниците на Георги Василев отстъпиха с 25:22, а третият гейм го загубиха с 25:16.

Добричкият тим бе подкрепян от агитка от близо 20 души, която с неистовата си подкрепа през целия мач не успя да помогне на своя тим да спечели.

Припомняме ви, че отборът на "Иванов клуб" през лятото се премести от Добрич в Каварна - по покана на местния кмет Цонко Цонев и промени името си на "Калиакра 2007". Ето и съставите на двата отбора: “Калиакра 2007”: Александър Казаков, Николай Миронов, Стойко Коларов, Климент Савов, Кристиян Дончев и Ивелин Стаматов -  либеро

Добруджа: Петьо Василев, Виталий Симеонов, Цветомир Цветанов, Вангел Великов, Искрен Пенчев, Павел Топалски и Тодор Георгиев либеро. В игра се появиха още Пламен Върбанов, Боян Боянов и Пламен Лазаров.