2024-03-29 @ 14:06 EET
ШАМПИОНСКО ПРЕДСТАВЯНЕ В ЦАРИЦАТА НА СПОРТОВЕТЕ
СпортЮношите старша възраст и девойките младша възраст на клуба по лека атлетика “Добруджа” с треньори Милен и Силвия Петрови, станаха първи в държавните лично-отборни първенство по крос-кънтри в Шумен.

При юношите Айхан Асан спечели златен медал на 6000 метра. Трети финалната линия пресече неговият съотборник Михаил Михайлов. Двамата получиха покана да представят България на Балканиадата, която ще бъде тази събота в турския град Коджаели. В първите дни на тази седмица Михайлов ще има грижата експресно да си извади паспорт, тъй като няма такъв, за да пресече границата с Южната ни съседка. В тази възрастова група Иван Димитров приключи 14-и. При момичетата най-добре се представи Ели Димитрова, която завърши на 11-о място. Дистанцията от 2000 метра пробягаха още Геновева Давиденкова, Виолета Кънева и Стела Иванова. НДТ

ШАМПИОНСКО ПРЕДСТАВЯНЕ В ЦАРИЦАТА НА СПОРТОВЕТЕ | 0 брой коментари | Регистрация