2024-04-20 @ 08:17 EEST
КАМБЕРОВ ДАДЕ САМО ГЕЙМ В ТРИ МАЧА
СпортРадослав Камберов даде само един гейм в три мача в среща от 15-ия кръг на немската Бундеслига по тенис на маса.

На двойки добричлията взе категоричен успех с 3:0 гейма заедно със своя партньор Слободан Таскович. В срещите на сингъл Камберов се наложи убедително над Йоахим Катари, но след това даде гейм при победата си над Райнер Вебер. Тимът на добруджанеца “Вьошбах” записа 14-и успех в шеста дивизия, като този път победи с 9:2 мача “Руппур”. Начело в класирането е отборът на българина, който има 29 точки. Втори е съставът на “Вайнгартен” с 25, но с два двубоя по-малко. Ако преследвачът на “Вьошбах” спечели двете си срещи, ще се изравни с отбора на Камберов. Това ще стане точно преди прекия сблъсък на двата тима, който ще бъде на 29 март. Тогава съставът на добричлията ще гостува на “Вайнгартен”. НДТ