2024-03-29 @ 13:26 EET
Калиакра с грешна стъпка, загуби 2 точки в Несебър
СпортХеро и Атанас Узунов гледат срещата край морето:  Несебър - Калиакра 1:1

Единият от кандидатите за промоция в "А' група Калиакра завърши 1:1 при гостуването си на Несебър. По този начин възпитаниците на Вили Вуцов пропиляха възможността да се доближат до върха в Източната "Б" група.

След ремито каварненци събраха 29 точки и остават на третото място. Лидерът Сливен е с 36, а Родопа с 32.

Гостите бяха по-активни до почивката и закономерно откриха в 28-aта минута, когато защитникът Иван Райчев бе оставен непокрит след изпълнение на пряк свободен удар и отправи топката във вратата на Личев.

След направените смени през второто полувреме несебърлии се вдигнаха на щурм и стигнаха до равенството също чрез защитник. При изпълнение на ъглов удар в 75-ата минута Павел Колев бе най-съобразителен в наказателното поле и измъкна точката за своя тим - 1:1.

И от двата лагера изказаха претенции към съдийството на Стоян Алексиев и конкретно за необсъдени дузпи.

Двубоя в Несебър изгледа треньорът на Черноморец Димитър Димитров-Херо, заедно с доскорошния шеф на Локо (Пд) Атанас Узунов. Сред феновете на Каликра пък бе кметът на Каварна Цонко Цонев.

14 Свиленград 9 т.

Калиакра с грешна стъпка, загуби 2 точки в Несебър | 0 брой коментари | Регистрация