2024-04-19 @ 13:31 EEST
Резултатът в мача "Черно море" (Варна) - "Калиакра" (Каварна) вече е 1:1
СпортКаварна. Резултатът в мача "Черно море" (Варна) - "Калиакра" (Каварна) вече е равен - 1:1, предаде репортер на Агенция "Фокус". Срещата е полуфинал в турнира за Купата на България.

Изравнителното попадение падна в 4 минути след началото на второто полувреме. След центриране от ъглов удар и разбъркване в наказателното поле, най-съобразителен се оказа Иво Кискинов, който с глава прати топката в мрежата.
"Черно море" поведе в 7-ата минута чрез автогол на Детелин Димитров.
Двубоят се играе пред 4500 зрители на градския стадион в Каварна.
От 19,00 часа е вторият полуфинал между "Литекс" и "Ботев" (Пд).

Резултатът в мача "Черно море" (Варна) - "Калиакра" (Каварна) вече е 1:1 | 0 брой коментари | Регистрация