2024-04-25 @ 06:09 EEST
"СЕПТЕМВРИ" ВКАРА ТРИ НА "ЛЕВСКИ"
СпортВ седмия кръг на Североизточната "В" футболна група отборът на "Септември" постигна третата си победа в първенството. Избраниците на треньора Валентин Пейчев се наложиха като гости над "Левски" (Главиница) с 3:1. Първото попадение за тервелския тим отбеляза бившият състезател на "Добруджа" Ивайло Георгиев в 10-ата мин., а Стефан Коев се разписа за 2:0 в 35-ата мин.

При 2:0 за "Септември" завърши първото полувреме. Три минути след подновяването на играта домакините отбелязаха единственото си попадение в срещата, а крайния резултат оформи Сали Сали в последната минута на двубоя.

Съставът на "Септември": Димитър Йорданов, Георги Денев, Галин Василев, Здравко Колев, Тихомир Трифонов, Искрен Пенчев, Васил Василев, Стефан Коев, Сали Сали, Стефан Стефанов, Ивайло Георгиев (Теодор Катранджиев, Борислав Балчев, Осман Муса).