2024-03-29 @ 03:27 EET
Футбол: България и Македония завършиха 0-0 в контрола при младежите
СпортПробищип. България и Македония завършиха 0-0 в контрола при младежките формации на двете страни. Двубоят се игра в македонския град Пробищип, където месните фенове започнаха да обиждат нашите играчи в самото начало на срещата, предаде Дарик Радио.

В началните минути македонците започнаха по-активно и пропуснаха няколко удобни ситуации. Най-чистото положение за домакините пропусна Велковски, които излезе сам срещу Кирев, но българският вратар спаси. За нашия тим добро положение пропусна Балтанов, чийто удар бе спасен от македонския вратар. Второто полувреме започна с много смени и в двата тима. Отново македонците пропуснаха да открият резултата в първите минути. Първо Стойков стреля опасно в 48-ата минута, но влезлият като резерва Караджов спаси. След това отново българският вратар показа отличен рефлекс, този път след удар на Ивановски. До края на срещата българите имаха по-чистите ситуации. Особено активен бе Димитър Илиев, който се отличи и с пропуск от наказателното поле в 68-ата минута. В 77-ата минута домакините претендираха и за дузпа, но главният съдия реши, че такава няма. Агенция "Фокус"

Футбол: България и Македония завършиха 0-0 в контрола при младежите | 0 брой коментари | Регистрация