2024-04-20 @ 00:15 EEST
ЮНОШИТЕ НА "ОРЛОВЕЦ" ПОБЕДИХА "КАЛИАКРА"
СпортИзключително оспорван двубой сътвориха отборите на "Орловец" (Добрич) и "Калиакра" (Каварна) в отминалия кръг на зоналното футболно първенство за юноши старша възраст. Гостите от Каварна поведоха в началото на срещата, но Митко Танев възстанови равенството.

До края на първото полувреме каварненските футболисти отбелязаха втори гол и на почивката водеха с 2:1. След подновяването на играта головите ситуации се редуваха пред двете врати, но топката влезе само в мрежата на гостите. В герой на мача се превърна Радостин Йосифов, който в продължение на няколко сезона носеше екипа на столичния "Левски". Той отбеляза два гола и донесе победата на своя отбор.