2024-04-23 @ 19:21 EEST
“СЛАДОЛЕДИТЕ” РАЗТОПИХА ПРЯК КОНКУРЕНТ С ХОКЕЕН РЕЗУЛТАТ
СпортОтборът на АМФК "Добрич" записа седмата си поредна победа, след като победи с 8:2 "Ферион" в дербито на 9 кръг от Аматьорската минифутболна лига.

С най-много голове се отчете Димитър Радушев, който реализира хеттрик.  Мачът свърши още през първото полувреме, когато до 15 мин. резултатът бе 4:0 за Добрич с голове на Андреев, Енчев и два на Радушев. В края на полувремето гостите от столичния квартал “Люлин” успяха да върнат един гол за 4:1. Втората част отново започна  вихрено за добруджанци. 5 мин. след началото Радушев оформи своя хеттрик. След още 6 мин. Михаил Иванов отбеляза за 6:1 с глава. В края на срещата в отбора на "Добрич" се извършиха множество смени, за да могат да се запазят играчите за следващия мач. В 55 мин. футболистите на Ферион върнаха още един гол след изпълнение на пряк свободен удар. Резервите, влезли за “Добрич”, изнесоха също един много хубав мач. След пас на играещия президент Тихомир Маринов, Р. Енчев, направи 7:2, а 5 мин. преди края на срещата Адриян Желев оформи крайното 8:2.
Добричлии остават на второто място след убедителната победа на лидера “Павлово” с 15:0 над последния “Феникс”. Добруджанци вече има ново прозвище "Сладоледите", което идва от спонсора на отбора "ИЗИДА" ООД.

АМФК "Добрич": 1. Б. Митков, 2. Йордан Дутев, 3. Р. Енчев, 4. А. Андреев, 10. Т. Желев, 11. Д. Радушев, 16. М. Иванов /7. А. Желев, 9. Т. Маринов, 17. P. Петров, 77. И. Иванов

“СЛАДОЛЕДИТЕ” РАЗТОПИХА ПРЯК КОНКУРЕНТ С ХОКЕЕН РЕЗУЛТАТ | 0 брой коментари | Регистрация