2024-03-29 @ 16:29 EET
ВОЛЕЙБОЛ-ЖЕНИ: ЦСКА НАДИГРА КАЛИАКРА
СпортЕнерджи-Калиакра загуби в Каварна с 0:3 (19:25, 20:25, 17:25) гейма от ЦСКА отложения мач от третия кръг на държавното първенство по волейбол за жени. Състезателките на ЦСКА се справиха само за 54 минути със съперничките си, които направиха много грешки,  особено в защитата. В първите два гейма домакините постоянно догонваха, а  най-доброто, което постигнаха в третия гейм, бе да изравнят резултата – 15:15. След това ЦСКА отново поведе и го затвори с 8 точки разлика.

След този последен мач за сезона старши-треньорът на каварненските волейболистки Евгени Петков заяви:”Много съм разочарован преди всичко от посрещането на нашите момичета. Ако този елемент от играта им не беше на толкова ниско равнище, ЦСКА щеше да разбере какво може Енерджи-Калиакра. Според мен точно там те успяха да ни пробият, което ме изненадва, защото точно това сме го тренирали най-много. Но, има и такива дни. В същото време има и на какво да се учим, за да стигнем класата на ЦСКА. Равносметката за полусезона е добра, постигнахме това, което си бяхме поставили като цел – да влезем в четворката. Единственото, за което може да съжаляваме през есента, е загубата ни от Славия.”
Съставът на Калиакра: Александра Зафирова, Атлазка Варчева, Виктория Викторова, Деница Генова, Диана Филипова, Елеонора Макавеева, Ивелина Иванова, Камелия Петкова, Константина Добрева, Кристина Петкова, Людмила Любенова, Милка Ненчева, Ралица Колева.