2024-04-25 @ 05:16 EEST
КОРТЕЛОВ И ЦОНЕВ ФИНИШИРАХА ДВАНАДЕСЕТИ
СпортНиколай Кортелов и Атанас Цонев завършиха на четвърто място в клас N2 и 12-и в генералното подреждане в рали “Траянови врата”.

Добричкият автомобилен екипаж е начело в своя клас в класирането за Източно-европейската купа и осми в Източно-европейския шампионат.

Крум Дончев и навигаторът му Петър Йорданов (Приста Ойл Рали Тийм, Пежо 207 Супер 2000) спечелиха първия кръг от Националния рали шампионат – рали Траянови врата.

В клас N2 първа победа за сезона записа Кирил Тодоров (Рангелов Моторспорт, Ситроен Саксо). Второто място остана за варненския пилот Иво Даскалов (СБА - Варна, Ситроен Саксо), а трети завърши Светлан Радев (Булсим РС, Ситроен Саксо). НДТ