2024-04-26 @ 02:28 EEST
OТНОВО ПОЛЗОТВОРЕН УИКЕНД ЗА АМФК "ДОБРИЧ"
През изминалия уикенд отборът на АМФК "Добрич" отново записа две победи за купата и първенството на Аматьорската мини футболна лига. В събота в мача за купата добричлии победиха за втори път "Ескадроните" с 9:3.

В игра отново се появиха най-тежките атлети в лигата - А. Желев и В. Василев - Лилчо. Новото попълнения И. Великов се задържа 15 мин. на терена, но те бяха достатъчни той да вкара 4 гола.

В неделя в много тежък мач за първенството срещу "Асбис" “сладоледите” от Добрич надделяха с 4:2. Първото полувреме завърши изненадващо 2:1 за домакините от София, но през втората част всичко дойде на мястото си и до края добруджанци нанизаха 3 безответни гола. Вратарят В. Ветов получи контузия, която го изкарва до края на сезона и бе заменен на полувремето. Като спасение на вратата отново застана защитника И. Иванов, който не даде никакъв шанс на съперника. Отличен мач направи отново новото попълнение И. Великов, който вкара два гола и направи няколко асистенции. Следваща седмица отборите и от двата турнира получават почивка и ще подновят борбата на 9 и 10 май. НДТ