2024-03-29 @ 12:22 EET
БАРСА ИЗНЕНАДА ИЗИДА

Поканиха Светльо Тодоров да връчи купата

В инфарктен мач играчите на Барса изненадващо победиха Изида със 7:6. Двубоят бе от програмата на футболния турнир за купата на Изида и БФС в Добрич, който приключва този четвъртък. За Барса по два пъти са разписаха Георги Василев и Юлиян Ангелов, а по веднъж точни бяха Драгомир Стойчев, Георги Георгиев и Мирослав Матеев. 4 попадения за Изида отбеляза Диян Божилов, а веднъж съперниковата мрежа опънаха Георги Матеев и Светослав Кръстев.

Поражението на Изида намали шансовете им да триумфират в надпреварата, но интригата за първото място се запазва до последния мач. Другите два претендента за трофея са Черно море и Приятели.

На закриването в четвъртък вечерта е поканен играещият в английското футболно първенство Светослав Тодоров. Домакините от Изида заедно с община Добрич и пивоварната компания Каменица са подготвили грандиозен финал на първото издание. Фойерверки, барбекю и голямо количество бира ще повдигнат градуса на настроението веднага след последния мач.