I кръг
7 август 2009, петък, 18:00 ч
Берое (Стара Загора) - Локомотив (София) - /пряко по Ринг БГ/
8 август 2009, събота, 16:45 ч
Локомотив (Мездра) - Литекс (Ловеч) - /пряко по Про БГ/
8 август 2009, събота, 18:00 ч
Пирин Благоевград (Благоевград) - Миньор (Перник) -
Монтана 1921 (Монтана) - Сливен 2000 (Сливен) -
8 август 2009, събота, 19:00 ч
Левски (София) - Ботев 1912 (Пловдив) - /пряко по Ринг БГ/
9 август 2009, неделя, 17:30 ч
Локомотив 1936 (Пловдив) - ЦСКА (София) - /пряко по Ринг БГ/
9 август 2009, неделя, 19:30 ч
Черноморец Бургас (Бургас) - Черно море (Варна) - /пряко по Про БГ/
10 август 2009, понеделник, 18:00 ч
Спортист (Своге) - Славия 1913 (София) - /пряко по Ринг БГ/
II кръг
14 август 2009, петък, 18:00 ч
Локомотив (София) - Спортист (Своге) - /пряко по Ринг БГ/
15 август 2009, събота, 16:45 ч
Миньор (Перник) - Левски (София) - /пряко по Про БГ/
15 август 2009, събота, 18:00 ч
Ботев 1912 (Пловдив) - Монтана 1921 (Монтана) -
Славия 1913 (София) - Локомотив (Мездра) -
15 август 2009, събота, 18:30 ч
в Сливен, ст."Хаджи Димитър": *
ЦСКА (София) - Берое (Стара Загора) - /пряко по Ринг БГ/
* - на неутрален терен заради наказание с лишаване от домакинство на ЦСКА.
16 август 2009, неделя, 17:30 ч
Черно море (Варна) - Сливен 2000 (Сливен) - /пряко по Ринг БГ/
16 август 2009, неделя, 19:30 ч
Литекс (Ловеч) - Пирин Благоевград (Благоевград) - /пряко по Про БГ/
17 август 2009, понеделник, 19:00 ч
Черноморец Бургас (Бургас) - Локомотив 1936 (Пловдив) - /пряко по Ринг БГ/
III кръг
21 август 2009, петък, 18:00 ч
Берое (Стара Загора) - Черноморец Бургас (Бургас) - /пряко по Ринг БГ/
22 август 2009, събота, 16:45 ч
Пирин Благоевград (Благоевград) - Славия 1913 (София) - /пряко по Про БГ/
22 август 2009, събота, 18:00 ч
Монтана 1921 (Монтана) - Миньор (Перник) -
Сливен 2000 (Сливен) - Ботев 1912 (Пловдив) -
23 август 2009, неделя, 17:30 ч
Спортист (Своге) - ЦСКА (София) - /пряко по Ринг БГ/
23 август 2009, неделя, 18:00 ч
Локомотив (Мездра) - Локомотив (София) -
23 август 2009, неделя, 19:30 ч
Левски (София) - Литекс (Ловеч) - /пряко по Про БГ/
24 август 2009, понеделник, 18:00 ч
Локомотив 1936 (Пловдив) - Черно море (Варна) - /пряко по Ринг БГ/
IV кръг
28 август 2009, петък, 18:00 ч
Локомотив 1936 (Пловдив) - Берое (Стара Загора) - /пряко по Ринг БГ/
29 август 2009, събота, 16:45 ч
Славия 1913 (София) - Левски (София) - /пряко по Про БГ/
29 август 2009, събота, 18:00 ч
Миньор (Перник) - Сливен 2000 (Сливен) -
Локомотив (София) - Пирин Благоевград (Благоевград) -
29 август 2009, събота, 19:00 ч
Черноморец Бургас (Бургас) - Спортист (Своге) - /пряко по Ринг БГ/
30 август 2009, неделя, 17:30 ч
Черно море (Варна) - Ботев 1912 (Пловдив) - /пряко по Ринг БГ/
30 август 2009, неделя, 19:30 ч
ЦСКА (София) - Локомотив (Мездра) - /пряко по Про БГ/
31 август 2009, понеделник, 19:00 ч
Литекс (Ловеч) - Монтана 1921 (Монтана) - /пряко по Ринг БГ/
V кръг
11 септември 2009, петък, 16:00 ч
Монтана 1921 (Монтана) - Славия 1913 (София) - /пряко по Ринг БГ/
12 септември 2009, събота, 16:30 ч
Пирин Благоевград (Благоевград) - ЦСКА (София) - /пряко по Про БГ/
12 септември 2009, събота, 17:00 ч
Спортист (Своге) - Локомотив 1936 (Пловдив) -
Локомотив (Мездра) - Черноморец Бургас (Бургас) -
12 септември 2009, събота, 19:00 ч
Левски (София) - Локомотив (София) - /пряко по Ринг БГ/
13 септември 2009, неделя, 14:45 ч
Берое (Стара Загора) - Черно море (Варна) - /пряко по Ринг БГ/
13 септември 2009, неделя, 16:45 ч
Сливен 2000 (Сливен) - Литекс (Ловеч) - /пряко по Про БГ/
14 септември 2009, понеделник, 16:00 ч
Ботев 1912 (Пловдив) - Миньор (Перник) - /пряко по Ринг БГ/
VI кръг
18 септември 2009, петък, 16:00 ч
Славия 1913 (София) - Сливен 2000 (Сливен) - /пряко по Ринг БГ/
19 септември 2009, събота, 16:30 ч
Локомотив (София) - Монтана 1921 (Монтана) - /пряко по Про БГ/
19 септември 2009, събота, 17:00 ч
Берое (Стара Загора) - Спортист (Своге) -
19 септември 2009, събота, 19:00 ч
Черноморец Бургас (Бургас) - Пирин Благоевград (Бл) - /пряко по Ринг БГ/
20 септември 2009, неделя, 15:30 ч
Черно море (Варна) - Миньор (Перник) - /пряко по Ринг БГ/
20 септември 2009, неделя, 17:00 ч
Литекс (Ловеч) - Ботев 1912 (Пловдив) -
20 септември 2009, неделя, 20:00 ч
ЦСКА (София) - Левски (София) - /пряко по Про БГ/
21 септември 2009, понеделник, 16:00 ч
Локомотив 1936 (Пловдив) - Локомотив (Мездра) - /пряко по Ринг БГ/
VII кръг
25 септември 2009, петък, 16:00 ч
Сливен 2000 (Сливен) - Локомотив (София) - /пряко по Ринг БГ/
26 септември 2009, събота, 14:00 ч
Ботев 1912 (Пловдив) - Славия 1913 (София) - /пряко по Ринг БГ/
26 септември 2009, събота, 16:30 ч
Монтана 1921 (Монтана) - ЦСКА (София) - /пряко по Про БГ/
26 септември 2009, събота, 17:00 ч
Спортист (Своге) - Черно море (Варна) -
Локомотив (Мездра) - Берое (Стара Загора) -
27 септември 2009, неделя, 16:00 ч
Миньор (Перник) - Литекс (Ловеч) - /пряко по Ринг БГ/
27 септември 2009, неделя, 19:30 ч
Левски (София) - Черноморец Бургас (Бургас) - /пряко по Про БГ/
28 септември 2009, понеделник, 16:00 ч
Пирин Благоевград (Благоевград) - Локомотив 1936 (Пд) - /пряко по Ринг БГ/
VIII кръг
2 октомври 2009, петък, 16:00 ч
Славия 1913 (София) - Миньор (Перник) - /пряко по Ринг БГ/
3 октомври 2009, събота, 16:00 ч
Локомотив 1936 (Пловдив) - Левски (София) - /пряко по Про БГ/
Берое (Стара Загора) - Пирин Благоевград (Благоевград) -
Спортист (Своге) - Локомотив (Мездра) -
3 октомври 2009, събота, 19:00 ч
Черноморец Бургас (Бургас) - Монтана 1921 (Монтана) - /пряко по Ринг БГ/
4 октомври 2009, неделя, 16:00 ч
Локомотив (София) - Ботев 1912 (Пловдив) - /пряко по Ринг БГ/
4 октомври 2009, неделя, 19:30 ч
ЦСКА (София) - Сливен 2000 (Сливен) - /пряко по Про БГ/
5 октомври 2009, понеделник, 16:00 ч
Черно море (Варна) - Литекс (Ловеч) - /пряко по Ринг БГ/
IX кръг
16 октомври 2009, петък, 16:00 ч
Сливен 2000 (Сливен) - Черноморец Бургас (Бургас) - /пряко по Ринг БГ/
17 октомври 2009, събота, 16:00 ч
Пирин Благоевград (Благоевград) - Спортист (Своге) -
Монтана 1921 (Монтана) - Локомотив 1936 (Пловдив) -
Ботев 1912 (Пловдив) - ЦСКА (София) - /пряко по Про БГ/
17 октомври 2009, събота, 19:00 ч
Литекс (Ловеч) - Славия 1913 (София) - /пряко по Ринг БГ/
18 октомври 2009, неделя, 16:00 ч
Локомотив (Мездра) - Черно море (Варна) - /пряко по Ринг БГ/
18 октомври 2009, неделя, 19:30 ч
Левски (София) - Берое (Стара Загора) - /пряко по Про БГ/
19 октомври 2009, понеделник, 16:00 ч
Миньор (Перник) - Локомотив (София) - /пряко по Ринг БГ/
X кръг
23 октомври 2009, петък, 16:00 ч
Локомотив 1936 (Пловдив) - Сливен 2000 (Сливен) - /пряко по Ринг БГ/
24 октомври 2009, събота, 16:00 ч
Берое (Стара Загора) - Монтана 1921 (Монтана) -
Спортист (Своге) - Левски (София) - /пряко по Про БГ/
Локомотив (Мездра) - Пирин Благоевград (Благоевград) -
24 октомври 2009, събота, 19:00 ч
Черноморец Бургас (Бургас) - Ботев 1912 (Пловдив) - /пряко по Ринг БГ/
25 октомври 2009, неделя, 16:00 ч
Локомотив (София) - Литекс (Ловеч) - /пряко по Ринг БГ/
25 октомври 2009, неделя, 19:30 ч
ЦСКА (София) - Миньор (Перник) - /пряко по Про БГ/
26 октомври 2009, понеделник, 16:00 ч
Черно море (Варна) - Славия 1913 (София) - /пряко по Ринг БГ/
XI кръг
30 октомври 2009, петък, 14:30 ч
Пирин Благоевград (Благоевград) - Черно море (Варна) - /пряко по Ринг БГ/
31 октомври 2009, събота, 14:30 ч
Монтана 1921 (Монтана) - Спортист (Своге) -
Ботев 1912 (Пловдив) - Локомотив 1936 (Пловдив) - /пряко по Про БГ/
Миньор (Перник) - Черноморец Бургас (Бургас) -
31 октомври 2009, събота, 19:00 ч
Левски (София) - Локомотив (Мездра) - /пряко по Ринг БГ/
1 ноември 2009, неделя, 14:30 ч
Славия 1913 (София) - Локомотив (София) - /пряко по Ринг БГ/
1 ноември 2009, неделя, 19:30 ч
Литекс (Ловеч) - ЦСКА (София) - /пряко по Про БГ/
2 ноември 2009, понеделник, 14:30 ч
Сливен 2000 (Сливен) - Берое (Стара Загора) - /пряко по Ринг БГ/
XII кръг
6 ноември 2009, петък, 14:30 ч
Локомотив (Мездра) - Монтана 1921 (Монтана) - /пряко по Ринг БГ/
7 ноември 2009, събота, 12:30 ч
Локомотив 1936 (Пловдив) - Миньор (Перник) - /пряко по Ринг БГ/
7 ноември 2009, събота, 14:30 ч
Берое (Стара Загора) - Ботев 1912 (Пловдив) -
Спортист (Своге) - Сливен 2000 (Сливен) -
Пирин Благоевград (Благоевград) - Левски (София) - /пряко по Про БГ/
8 ноември 2009, неделя, 14:30 ч
Черно море (Варна) - Локомотив (София) - /пряко по Ринг БГ/
8 ноември 2009, неделя, 19:30 ч
ЦСКА (София) - Славия 1913 (София) - /пряко по Про БГ/
9 ноември 2009, понеделник, 19:00 ч
Черноморец Бургас (Бургас) - Литекс (Ловеч) - /пряко по Ринг БГ/
XIII кръг
13 ноември 2009, петък, 14:30 ч
Сливен 2000 (Сливен) - Локомотив (Мездра) - /пряко по Ринг БГ/
14 ноември 2009, събота, 14:30 ч
Монтана 1921 (Монтана) - Пирин Благоевград (Благоевград) -
Ботев 1912 (Пловдив) - Спортист (Своге) -
Локомотив (София) - ЦСКА (София) - /пряко по Про БГ/
14 ноември 2009, събота, 19:00 ч
Литекс (Ловеч) - Локомотив 1936 (Пловдив) - /пряко по Ринг БГ/
15 ноември 2009, неделя, 14:30 ч
Миньор (Перник) - Берое (Стара Загора) - /пряко по Ринг БГ/
15 ноември 2009, неделя, 19:30 ч
Левски (София) - Черно море (Варна) - /пряко по Про БГ/
16 ноември 2009, понеделник, 14:30 ч
Славия 1913 (София) - Черноморец Бургас (Бургас) - /пряко по Ринг БГ/
XIV кръг
27 ноември 2009, петък, 14:30 ч
Пирин Благоевград (Благоевград) - Сливен 2000 (Сливен) - /пряко по Ринг БГ/
28 ноември 2009, събота, 14:00 ч
Черно море (Варна) - ЦСКА (София) - /пряко по Про БГ/
28 ноември 2009, събота, 14:30 ч
Спортист (Своге) - Миньор (Перник) -
Локомотив (Мездра) - Ботев 1912 (Пловдив) -
28 ноември 2009, събота, 19:00 ч
Левски (София) - Монтана 1921 (Монтана) - /пряко по Ринг БГ/
29 ноември 2009, неделя, 14:30 ч
Берое (Стара Загора) - Литекс (Ловеч) - /пряко по Ринг БГ/
29 ноември 2009, неделя, 19:30 ч
Черноморец Бургас (Бургас) - Локомотив (София) - /пряко по Про БГ/
30 ноември 2009, понеделник, 14:30 ч
Локомотив 1936 (Пловдив) - Славия 1913 (София) - /пряко по Ринг БГ/
XV кръг
4 декември 2009, петък, 14:00 ч
Славия 1913 (София) - Берое (Стара Загора) - /пряко по Ринг БГ/
5 декември 2009, събота, 14:00 ч
Сливен 2000 (Сливен) - Левски (София) - /пряко по Про БГ/
Ботев 1912 (Пловдив) - Пирин Благоевград (Благоевград) -
Миньор (Перник) - Локомотив (Мездра) -
6 декември 2009, неделя, 14:00 ч
Литекс (Ловеч) - Спортист (Своге) -
Локомотив (София) - Локомотив 1936 (Пловдив) - /пряко по Ринг БГ/
6 декември 2009, неделя, 19:30 ч
ЦСКА (София) - Черноморец Бургас (Бургас) - /пряко по Про БГ/
7 декември 2009, понеделник, 14:00 ч
Монтана 1921 (Монтана) - Черно море (Варна) - /пряко по Ринг БГ/