2024-04-16 @ 21:38 EEST
ГАВРА С 14 БЕЗДАРНИЦИ ОТ ЦСКА, ЧЕРВЕНИТЕ РАЗБИТИ ОТ МИНЬОР НА "АРМИЯТА"
ЦСКА вече не е лидер във временното класиране на "А" група след доста изненадваща, но напълно заслужена домакинска загуба с 0:3 от Миньор (Перник). Червените бяха изключително жалка гледка през целия двубой, а върхът на тяхното безсилие бе изпуснатата от Мишел Платини дузпа в 73-та минута.

Головете за победителите реализираха Румен Трифонов на два пъти и Златков в 53-та минута след груби грешки на домакинската отбрана. Миньор доигра срещата с човек по-малко, тъй като в 70-та минута Христо Господинов получи втори жълт и респективно червен картон за глупаво задържане на Маркиньос в центъра на терена. Това обаче не попречи на перничани да отбият стихийния домакински натиск и да нанижат още един гол чрез вече споменатия Румен Трифонов в 91-та минута. Домакинска загуба с подобен резултат ЦСКА не е инкасирал от август 2003 г., когато армейците падат с 0:3 от Галатасарай. Sportal.bg

ГАВРА С 14 БЕЗДАРНИЦИ ОТ ЦСКА, ЧЕРВЕНИТЕ РАЗБИТИ ОТ МИНЬОР НА "АРМИЯТА" | 0 брой коментари | Регистрация