2024-04-18 @ 15:03 EEST
МИХАИЛ ПАСКАЛЕВ БЕЛЕЖИ ЗА ПОБЕДАТА НА "МОРЯЦИТЕ" НАД ЛЕВСКИ
СпортВъзпитаникът на Добруджа Михаил Паскалев, който е син на бившия състезател на добричкия клуб Росен Паскалев-Чайката, бе един от героите на Черно море за победата над столичния Левски с 2:1 в среща от 13-ия кръг на Дублиращата група.

"Моряците" поведоха в резултата в 47-ата минута именно с попадение на добруджанеца. "Сините" изравниха в средата на втората част чрез Боян Табаков, който се разписа от дузпа. Победният гол за "Черно море" падна в 85-ата минута, а негов автор бе Димитър Желязков. Левски доигра срещата с 10 футболисти, след като Иван Жечев получи два жълти картона и бе отстранен от игра.
Мачът ще се запомни и с неприятните сцени, които се разиграха в последните минути. В даденото от рефера двеминутно продължение на двубоя фен на варненския тим нахлу на терена и удари кроше на нападателя на "сините" Боян Табаков.
8. Берое (Ст. Загора)  12   6     3     3     18:12     21
9. Миньор (Перник)    12   6     0     6     37:36     18
16. Ботев (Пловдив)    13   1     1     11   12:52     4

МИХАИЛ ПАСКАЛЕВ БЕЛЕЖИ ЗА ПОБЕДАТА НА "МОРЯЦИТЕ" НАД ЛЕВСКИ | 0 брой коментари | Регистрация